Anita Rupeika » comics
Anita Rupeika - comics

Komikss Sestā diena

Katrā jokā ir daļa joka. Komikss tika izstādīts galerijā “Neputns”, KUŠa izstādē “Absurdais humors”
 

 

 

Komikss Sound

Ak tā nejaukā skaņa! Tas nejaukais, mistiskais putns! Komikss tika izstādīts 2016. gada Internacionālā Komiksu Festivālā (Belgrade)

 

 

 

Komikss Politika

Šis komikss radās pēc vairākiem zvaniem no manas vecmātes, kas dzīvo Krievijā. Katru reizi viņa man stāstīja par to, ko viņa redz vakara ziņās. Bieži tika pieminēta arī Latvija. “Fakti”, kas tika stāstīti ziņās, man, kā Latvijā dzīvojošai, likās diezgan jocīgi.

 

 

 

Komikss Pilsētas džungļi

Pilsētas džungļos tu vienmēr esi kā zem mikroskopa, tu vienmēr tiec novērots. Bet kurš ir šis vērotājs?

 

 

 

Komikss Sapņu darbs

Cik labi būtu, ja mums maksātu par nekā nedarīšanu! Komikss tika izstādīts 2014.gada izstāde „Anatoms. Cilvēka ķermeņa fabrika”, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā.

 

 

 

Komikss Dziļi iekšā

Mistērija par to, ka gleznās var apmaldīties un palikt tur uz mūžu.

 

 

 

Komikss Traģēdija ar ievārijumu

Bērnu komikss par traģēdiju. Kāda var traģēdija bērnam? Nedabūt saldumu vai tikt norātam. Lai nepieļautu šīs lietas, mazais var izdarīt brīnumu.

 

 

 

Komikss Mūsdienu mākslinieki

Mūsdienu mākslinieki ir traki. Tas ir skaidrs kā diena. Atliek vien paskatīties uz visiem tiem pleķiem, līnijām un krāsainiem kvadrātiem. Bet vai cilvēks var būt mākslinieks un nebūt traks? Varbūt tas vienkārši jāpieņem, jo tikai pavisam traks cilvēks var radīt to, par ko normālais nevar ne sapņot.

 

 

 

Komikss Baltijas jūra

Stāsts par Baltijas jūras dziļumu – cilvēks var paspēt nosalt, nogarlaikoties un krist izmisumā līdz sasniegs tās dziļumu, bet var arī aiziet līdz citai valstij.

 

 

 

Komiks Sievietes noslēpums

Sievietēm ir daudz noslēpumu. Tās ir kā bermuda trīsstūris – neizprotamas un mistiskas būtnes. Viens no noslēpumiem, kas ļoti uztrauc vīriešus ir – kur pie velna viņas paslēpj zeķes? Komikss atrodams “Š” žurnālā, kas veltīts sievietes noslēpumiem.

 

 

 

Komikss Super egle

Par to, kas var notikt, ja laicīgi neizmet Ziemassvētku egli.

 

 

 

Komikss Bezgalīgā diena

Tas itkā stāsta par nopietnu tēmu – nemitīgā dzeršana jauniešu vidū. Bet principā tas ir joks par to ka var aizdzerties tā, ka katru nākamo dienu aizmirst par iepriekšējo, un atkārtot to vēlreiz. Tas ir mūžīgais aplis – no rīta pamostoties jaunieši neko neatceras, lāpoties mēģina atminēties iepriekšējo dienu, bet lāpīšanās pāraug kārtējā tusiņā un no rīta viņi atkal neko neatceras.

 

 

 

Komikss Mazdārziņi

Parodija par to, ka mūsdienās ir stilīgi būt tuvākam dabai. Ir stilīgi ēst EKO produktus, braukt ar riteni un pavadīt brīvdienas lēkājot mežā pie ugunskura. Tas ir stilīgi pat slavenību vidū, tikai daži ar to mazliet pārspīlē.

 

 

 

Komikss Melnā govs

Pats pirmais komikss, ko uzzīmēju. Par to, ka jāiemāca sev priecāties pat visdrūmākajā dienā. Pat vislielākajā neveiksmē jāierauga kas pozitīvs un noderīgs. Jo pat ja ir pienākusi tavas dzīves vissliktākā diena, tas ir labi – jo tad tu zini, ka tālāk būs tikai labāk.